AKTUALITY

Minimální omezení

Noční práce při zemních pracech

Díky velkému nasazení týmu, se nám podařilo omezení při výstavbě kanalizace zkrátit ze dvou dnů na na jeden. Práce trvaly od ranních hodin do večera. Soumrak nás nepřekvapil a tak díky reflektorům bylo vše hotovo již za jeden den. Překop vozovky nebyl jednoduchý, v centru obce bylo poměrně dost křížení s jinými sítěmi a to i neoznačenými.

Vyjádření investora akce pana Kratochvíla: Překvapilo mě nasazení a kladný přístup pracovníků. Vše probíhalo hladce, v zemi se našlo více sítí než jsem měl vyjádření, přesto si se vším pracovníci firmy poradili. Během výstavby zůstala ulice vždy kyvadlově průjezdná a provoz byl řízen dle potřeby. K večeru se chodili dívat i sousedé, neboť práce pod reflektory zde nejsou běžné a oceňovali, že se to dneska zvládne a zítra bude klid. Já jsem taky rád, že už to mám napojeno.

Výstavba kanalizační přípojky

O vikendu 26-27.října budeme zajíšťovat při obnově domu v památkové zóně výstavbu nové kanalizační přípojky ve vzdálených Zlonicích. Specifikum akce je rychlost a minimalizace na omezení provozu v ulici.